Seizoen 2015 – 2016

Op deze pagina staan de podiumplaatsen gedurende seizoen 2015-2016 vermeld van Ropes&Running-leden.
Jeugdleden staan in het rood.

1e plaats 2e plaats 3e plaats
13-09-15 Gennep BSC – Jeroen Aaldering
04-10-15
Leeuwarden
BSC – Rick Heutinck
11-10-15 R&R Jeugd clubkampioenschappen Jongens
Max ter Haar (<10 j)
Kick Wolterink (10-12 j)
Twan ter Horst (13-14 j)
Chiel van der Laan (15-17 j)
Meisjes
Cato Berkelder (<10 j)
Lieke Hengeveld (10-12 j)
Jet van der Laan (13-14 j)
Evi Nijman (15-17 j)
Jongens
Joran Veerbeek (<10 j)
Twan Geven (10-12 j)
Wessel Danen (13-14 j)
Erik Mentink (15-17 j)
Meisjes
Elizah Rexwinkel (<10 j)
Emma Nijenhuis (10-12 j)
Roos Eenink (13-14 j)
Jongens
Tyler Luiten (<10 j)
Tobi Huirne (10-12 j)
Skip Huirne (13-14 j)
Pepijn van der Borg (15-17 j)
Meisjes
Kaylen Luiten (<10 j)
Diede Hoorning (10-12 j)
Jill Jansen (13-14 j)
18-10-15 Neede RUC – Bianca Rougoor – Machielse
BSC – Jeroen Aaldering
Jeugd 7km – Chiel van der Laan
TSC (vet) – Rudi Ruesink TSC – Hans Waalder
08-11-15 Brugge RUC – Bianca Rougoor – Machielse
14-11-14 Vollenhove BSC (NK) – Rick Heutinck
28-11-15 Doorn RUC – Bianca Rougoor – Machielse JSC-A – Chiel van der Laan
TSC (vet) – Rudi Ruesink
RUC – Barend Westervelt
20-12-15 Dinxperlo BSC – Jeroen Aaldering BSC – Rick Heutinck
JSC-A – Chiel van der Laan
JSC-C – Kick Woltering
Recr 5km – Jeran Luiten
10-01-16 Beltrum 22 km koppel – Hans Brunsveld en Erik Vreman 14 km groep – De Buuls
(Gijs Haccou, Willem Jansen, Robbert Heinen, Robert Frenken)
17-01-16 Westerbork BSC – Jeroen Aaldering
29 t/m 31- 01-16 Gendringen TSC (NK) – Bianca Rougoor – Machielse
BSC (vet) – Maarten Hengeveld
recr 9km (vet) – Yvonne Reusen
RUC PJD – Sietse Brouwer
recr 13km – Timo Pajic
recr 13km koppel – Maurice Beerten / Robin Reusen
recr 9km – Bianca Tieltjes
TSC (vet) NK – Rudi Ruesink
JSC-A – Erik Mentink
13-03-16 Kootstertille JSC-A – Chiel van der Laan RUC (NK) – Bianca Rougoor – Machielse
20-03-16 Zeist JSC-A – Chiel van der Laan JSC-A – Erik Mentink
03-04-16 Wesepe JSC-A – Erik Mentink
17-04-16
Bathmen
RUC (vet) – Erik Vreman
24-04-16
Steenbergen
01-05-16
Oldenzaal
BSC – Rick Heutinck BSC – Jeroen Aalderink
7 km Jeugd C – Lieke Hengeveld
12 km – Timo Pajic
08-05-16 Havelte
04/05-06-16 De Knipe
BSC – Rick Heutinck
JSC-A – Erik Mentink
19-06-16 Harreveld JSC-A – Erik Mentink BSC – Rick Heutinck