seizoen 2014 – 2015

Op deze pagina staan de podiumplaatsen gedurende seizoen 2014-2015 vermeld van Ropes&Running-leden.
Jeugdleden staan in het rood.

1e plaats 2e plaats 3e plaats
14-09-14 Niersdal Survivalrun Ottersum 5km recr – Twan ter Horst
5km recr – Diede Hörning
21-09-14
Club

kampioen
schappen
R&R jeugd
Jongens
Kick Wolterinck (<10 j)
Skip Huirne (10-12 j)
Erik Mentink (13-14 j)
Chiel van der Laan (15-17 j)
Meisjes
Lieke Hengeveld (<10 j)
Jill Jansen (10-12 j)
Jet van der Laan (13-14 j)
Jeltske Prinsen (15-17 j)
Jongens
Tobie Huirne (<10 j)
Twan ter Horst (10-12 j)
Brent Lammers (13-14 j)
Pepijn van der Borg (15-17 j)
Meisjes
Emma Nijenhuis (<10 j)
Daan Berkelder (10-12 j)
Jip Berkelder (13-14 j)
Lise Heinen (15-17 j)
Jongens
Julian Geven (<10 j)
Jeran Luiten (10-12 j)
Nick Luiten (13-14 j)
Jasper Krause (15-17 j)
Meisjes
Nina Lammers (<10 j)
Floor Westervelt (10-12 j)
Roos Eenink (13-14 j)
28-09-14 Enschede Recr7 (groep) – Wijnand Smits, Niek Renting, Willem Jansen, Henk Jansen, Thijs Jansen, André Beernink
05-10-14 Leeuwarden JSCA – Barend Westervelt BSC – Cindy Brusse
19-10-14 Neede RUC – Joost Velthorst
BSC – Cindy Brusse
NK Brandweer – Willem Jansen
Koppelrun- Erik Vreman / Hans Brunsveld
Jeugd 7km – Barend Westervelt
NK Brandweer – André Beernink
Recr 7km 40+ – Rini Eringfeld
Recr 7km 50+ – José Klein Sessing
RUC – Hans Waalder
recr 12km – Danny Ruwhof
08-11-14 Vollenhove JSCA – Barend Westervelt BSC – Cindy Brusse
16-11-14 Adegem
21-12-14 Dinxperlo NK BSC – Bianca Rougoor-Machielse
NK BSC (vet) Cindy Brusse
JSCA – Barend Westervelt
Recr5 – Roos Eenink
BSC – Cindy Brusse JSCB – Erik Mentink
Recr5 – Lieke Hengeveld
04-01-15 Beltrum Hele run – Hans Waalder
18-01-15 Westerbork BSC – Bianca Rougoor-Machielse RUC – Hans Waalder
BSC – Cindy Brusse
31-01-15 /
01-02-15
Gendringen
NK TSC – Jochem Bruggink
NK politie ind. – Sietse Brouwer
JSCA – Barend Westervelt
Recr8 – Jeroen Aaldering
Recr8vet – Marieke Prinsen
Recr5 – Theo Mentink
Recr5 – Lieke Hengeveld
NK TSC – Bianca Rougoor-Machielse
BSC – Cindy Brusse
JSCB – Erik Mentink
Recr8vet – José Klein Sessink
BSC – Bianca Tieltjes
Recr12 – Timo Pajic
Recr8vet – Edith Prinsen-Wikkerink
Recr5 – Roos Eenink
08-03-15 Kootstertille JSCA – Barend Westervelt
BSC (vet) – Cindy Brusse
BSC – Cindy Brusse RUC – Joost Velthorst
29-03-15 Wesepe BSC – Bianca Rougoor-Machielse JSCA – Barend Westervelt
04-04-15 Zelhem Recr 8,5 – Cindy Brusse
Recr 5,5 – Twan ter Horst
Recr 5,5(vet) – Norman S.
Recr 5,5 – Bas Beunk
Recr 5,5 – Roos Eenink
Recr 5,5 – Frank H.
12-04-15 Bathem 8km koppel – André Beernink & Niek Renting RUC – Hans waalder
8 km koppel – Willem Jansen & Rudi Ruesink
26-04-15
Steenbergen
JSCA – Barend Westervelt
03-05-15
Oldenzaal
BSC – Bianca Rougoor-Machielse
BSC (vet) – Cindy Brusse
BSC – Cindy Brusse
10-05-15
Havelte
JSCA – Barend Westervelt
17-05-15
Dronten
BSC – Bianca Rougoor-Machielse
Recr7,5 – Timo Pajic
Recr5 – Lieke Hengeveld
BSC (vet) – Cindy Brusse JSCB – Erik Mentink
30/31-05-15 De Knipe JSCB – Erik Mentink RUC – Hans Waalder RUC – Ronny ter Horst
21-06-15 Harreveld BSC – Bianca Rougoor-Machielse RUC – Hans Waalder
BSC – Cindy Brusse
JSCB – Erik Mentink